TÜBİTAK 4006 PROJE FUARININ AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI

 

Nallıhan’da TÜBİTAK 4006 Proje Fuarları; Nallıhan Bilal Güngör Fen Lisesi ve Nallıhan Şehit Hulki Beydili Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin hazırlamış olduğu etkinliğe Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç ve Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Hakan Keşküş tarafından açılışı gerçekleştirildi.

TÜBİTAK 4006 Proje Fuarları Açılışına; Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Hakan Keşküş, İdareciler, Öğretmenler, Öğrenciler ve Vatandaşlar katıldı.

Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Öğrenciler tarafından hazırlanan TÜBİTAK 4006 Projelerini tek tek gezerek, öğrencilerden yaptıkları eserler hakkında bilgi aldı, büyük beğeni kazanan projelere imza atan öğrencileri tebrik eden Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, tüm öğrencilere başarılar diledi.

Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Hakan Keşküş, Nallıhan Bilal Güngör Fen Lisesi ve Nallıhan Şehit Hulki Beydili Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen TÜBİTAK 4006 Proje Fuarında emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencileri teşekkürlerimi sunuyorum, projeler öğrencilerin birbirinden güzel eserler göz kamaştırıcı, öğrencilerimizin bu başarıları bizleri gururlandırıyor dedi.

Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör; Nallıhan Bilal Güngör Fen Lisesi ve Nallıhan Şehit Hulki Beydili Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen TÜBİTAK 4006 Proje Fuarına katılarak, tüm projeleri tek tek dolaşarak, projeler hakkında öğrencilerden bilgi aldı, tüm öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti.

Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör; Nallıhan Şehit Hulki BEYDİLİ MTAL öğrencileri tarafından hazırlanan TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliğine katılım sağladık.

Bilimsel farkındalık yaratmak ve öğrencilerimizin kendilerini daha rahat ifade etmelerine fırsat tanıyan idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Tüm öğrencilerimize öğrenim hayatları boyunca başarılar dileriz. Onlar bizlerin geleceğidir.

Nallıhan Bilal GÜNGÖR Fen Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’na katılım sağlayıp öğrencilerimizin birbirinden güzel bilimsel projelerini inceleyip bilgi aldık. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz. Onlar bizlerin geleceğidir dedi.

Nallıhan AK Parti İlçe Başkanı Av. Fatih Ünal ve Yönetim Kurulu olarak katılım sağladı.

Nallıhan AK Parti İlçe Başkanı Av. Fatih Ünal; Nallıhan Bilal Güngör Fen Lisesi ve Nallıhan Şehit Hulki Beydili Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarına Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte katılım sağladık. Emeği geçen Nallıhan Kaymakamlığına, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Okul Müdürlerimize, Öğretmenlerimize ve Öğrencilerimize teşekkür ederiz dedi.

 

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.