İL BAŞKAN YARDIMCISI HAMDİ BALABAN NALLIHAN BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ÖNTAŞ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Hamdi Balaban, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Fuat Evirgen, Arif Küçük ve Ahmet Tunar Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş’la Nallıhan Belediyesinde bir araya geldiler.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş’ı makamında ziyaret eden İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Hamdi Balaban ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Nallıhan yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş yaptığı açıklamada; “ İl Başkan Yardımcımız, Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Hamdi Balan, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Ali Fuat Evirgen,  Sayın Arif Küçük ve Sayın  Ahmet Tunar ile birlikte belediyemizde bir araya gelerek yerel yönetimler çalışmalarımızı değerlendirip, belediyemizin çalışmaları ile ilgili istişarelerde bulunduk. Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum “ dedi.

İl Başkan Yardımcı ve Yerel Yönetimler Başkanı Hamdi Balaban ; “ Öncelikle Nallıhan Belediye Başkanımız Sayın İsmail Öntaş’a bizleri makamında kabul buyurduğundan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Ali Fuat Evirgen, Sayın Arif Küçük, Sayın Ahmet Tunar ile birlikte Nallıhan Belediye Başkanımız Sayın İsmail Öntaş’la bir araya gelerek Nallıhan Belediyesinin yapmış olduğu çalışmalar hakkında değerlendirmeler bulunduk” dedi.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.