NALLIHAN’LI ÇOCUKLARDAN NALLIHAN BELEDİYE BAŞKANI ERTUNÇ GÜNGÖR’E HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDULAR

 

Nallıhan’lı çocuklar ve velileri, Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör’e hayırlı olsun dileklerinde bulunmak için makamında ziyaret de bulundular.

Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör; Çocukların ziyaretlerinden dolayı mutlu olduğunu, hayırlı olsun dileklerini ileten, günümüze neşe katan çocuklarımıza ve kıymetli velilerine teşekkür ederim. Onların mutluluğu, onların güzel tebessümleri bizlere ve Nallıhan’ın geleceğine umut ışığıdır. Bizlerde söz verdiğimiz gibi onların yüzlerindeki gülümsemenin eksilmemesi için Nallıhan’ımız için daha çok çalışmaya devam edeceğiz dedi.

Nallıhan Belediyesi Toplantı salonunda çocukları ağırlayan Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör, tüm çocuklarla birebir ilgilendi, çocuklarla sohbetler etti, çocukların mutluluğunu paylaştı.

Çocuklar, Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör’e sevgi seli oluşturdular. Belediye Başkanını çok sevdiklerini, kendilerine ağırlayan, kendileriyle ilgilenen Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör’e teşekkürlerini dile getirdiler.

Nallıhan’lı çocukların velileri ; Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör’e çocuklarıyla ilgilenen onlarla sohbet ettikleri ve çocuklara büyük önem veren Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör’e teşekkürlerini sundular.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.