BAĞIMSIZLIĞIMIZIN SEMBOLÜ İSTİKLAL MARŞIMIZ 102 YAŞINDA

Bağımsızlığın Sembolü İstiklal Marşının 102. Yıl Dönümünde Nallıhan Fettah Güngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde anıldı.

Nallıhan Fettah Güngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma etkinlikleri çerçevesinde fotoğraf sergi açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa; Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Hakan Keşküş, Şube Müdürleri Üzeyir Taş, Zeki Turanlı, Okul Müdürü Metin Erbil, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Hakan Keşküş ; “ Mehmet Akif Ersoy, milletin hissiyatına tercüman olup milli mücadele ruhunu kaleme aldı. Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u ve Tüm Kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyoruz. Nallıhan da ki tüm okullarımızda 12 Mart İstiklal Marşının kabulünün 102.yılı coşku ile kutlandı. Tüm öğretmen ve öğrencilerimizi emeklerinden dolayı tebrik ederiz. “ dedi.

Nallıhan Fettah Güngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Metin Erbil;

Okulumuz Fettah Güngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak 12 Mart İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’u anma etkinlikleri çerçevesinde hazırlamış olduğumuz fotoğraf sergisinin açılışını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Mustafa Hakan KEŞKÜŞ ile şube müdürlerimiz Üzeyir TAŞ  ve Zeki TURANLI’nın da katılımları ile gerçekleştirdik. Açılışımiza katılan değerli misafirlerimiz ile emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize çok teşekkür ederim.” dedi.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.