HASRET BİTTİ İLK DERS ZİLİ ÇALDI

Nallıhan’da İlköğretim Okullarının açılmasıyla birlikte öğrencilerin hasretleri bitti, ilk ders zili çaldı.

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının 11 Eylül 2023 Pazartesi Günü itibariyle açılmasıyla birlikte, tüm öğrenciler ilk ders ziliyle birlikte sınıflarında yer aldılar.

İlköğretim Haftası Kutlamaları kapsamında, Çayırhan Mahallesi Gazi Mete Okuducu İlkokulunda düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, Nallıhan Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Öztürk, Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Hakan Keşküş, Nallıhan Belediye Başkan Yardımcıları Serhat Selvi, Cengizhan Akdemir, Sivil Toplum Temsilcileri, Öğretmenler, Öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı kapsamında düzenlenen İlköğretim Haftası Açılış Konuşmasını, Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Hakan Keşküş tarafından yapıldı, daha sonra öğrencilerin hazırlamış oldukları gösterileriyle son buldu.

Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, Çayırhan Gazi Mete Okuducu İlköğretim Okulundaki derslikleri tek tek dolaşarak öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılını kutlayarak, öğrencilerle sohbetler ederek, hediye takdiminde bulundular.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş yaptığı açıklamasında; “ İlköğretim haftası kutlamaları kapsamında Gazi Mete Okuducu İlkokulunda düzenlenen kutlama törenine Nallıhan Kaymakamımız Sayın Yusuf Durani Dinç ve ilçe protokolümüz ile birlikte katıldık, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, değerli öğretmenlerimize ve tüm velilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Çayırhan Gazi Mete Okuducu İlkokulunda düzenlenen etkinliğin ardından, Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç ve Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi ve Kurum Amirleriyle birlikte Nallıhan Dumlupınar, Nasuhpaşa İlkokulunu ve Çayırhan da ki Anaokulunu ziyaret ederek, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılını kutlayarak öğrencilere, öğretmenlere hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.