AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI NALLIHAN’DA

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI

NALLIHAN’DA

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Nallıhan’ı ziyaret etti. Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç’i makamında ziyaret de bulundu.

Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, AK Parti İlçe Başkanı Av. Fatih Ünal ile birlikte, Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç’i makamında ziyaret eden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Nallıhan hakkındaki faaliyetler ve yeni projeler hakkında istişarelerde bulundular.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş yaptığı açıklamada; “ Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Mahinur Özdemir Göktaş’ı Nallıhan’da ağırlamaktan onur duyduk, Ankara Milletvekilimiz Sayın Asuman Erdoğan ve İlçe Başkanımız Sayın Av. Fatih Ünal ile birlikte Nallıhan Kaymakamımız Sayın Yusuf Durani Dinç’i makamında ziyaret ederek, yeni projeler hakkında istişarelerde bulunduk, kendisine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş; Ankara Milletvekilimiz Sayın Asuman Erdoğan’a,  Nallıhan Kaymakamı Sayın Yusuf Durani Dinç’e, Nallıhan Belediye Başkanımız Sayın İsmail Öntaş’a, İlçe Başkanımız Sayın Av.Fatih Ünal’a ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum, yaptığım ziyaretlerden memnun ayrılıyorum, Nallıhan için yapacağımız projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunurken,  yapılan tüm faaliyetler ve projeler hakkında  hakkın da bilgiler aldım, misafirperverliklerinden Nallıhan Kaymakamımıza, Nallıhan Belediye Başkanımıza, İlçe Başkanımıza  teşekkür ediyorum” dedi.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.