KEÇİÖREN ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ NALLIHAN’I GEZDİ

Keçiören Atatürkçü Düşünce Derneği program dâhilin de Nallıhan’da gezi turu düzenlendi.

Ankara Keçiören Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Başkanı Fahrettin İmamoğlu ve Yönetim Kurulunca düzenlenen Nallıhan Gezisini, Nallıhan Atatürkçü Düşünce Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yurdal Yazıcı, Nallıhan Atatürkçü Düşünce Derneği Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ahmet Algan organize etti.

Nallıhan Turizm Gönüllüleri Derneği Üyesi, Nallıhan Gönüllüsü Hüseyin Tırıl tarafından Nallıhan tanıtımını gerçekleştirdi.

Nallıhan Akdere Mahallesi Hoşebe Mesire Alanında başlayan gezi turu, Tapduk Emre Türbesi, Sarıyar Kayıkbaşı Mesire Alanı, Nallıhan’ın ismini aldığı Kocahan, Nasuhpaşa Camii, Kuş Cenneti gibi ören yerler gezdirilerek sunumlar yapıldı.

Ankara Keçiören Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Başkanı Fahrettin İmamoğlu ; “ Nallıhan için şube adına gezi düzenledik, gezimizde yönetim kurulu üyeleri ve üyelerimiz teşrif ettiler, Nallıhan’ın tarihi güzelliğinin yanı sıra doğal yerini de gezdik, bol bol alış verişlerimizi de yaptık, bize bu konuda destek veren Nallıhan Atatürkçü Düşünce Dernek Başkanı Yurdal Yazıcı’ya, Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ahmet Algan’a, Nallıhan Turizm Gönüllüleri Derneğine teşekkürlerimizi sunuyorum. Nallıhan’a bir daha gelip daha detaylı gezmeyi planlıyoruz, bizler Nallıhan’ı çok beğendik, sadece bir kısmını gezdik, önümüzdeki günlerde daha detaylı programla Nallıhan’ı tanımayı çok istiyoruz “ dedi.

Nallıhan Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Yurdal Yazıcı; “ Keçiören Atatürkçü Düşünce Derneği Yönetim Kurulu ve Üyelerini Nallıhan’da ağırlamaktan onur duyduk, Nallıhan’ımız tanıtmaya çalıştık, Başta Keçiören Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Başkanı Fahrettin İmamoğlu’na ve Yönetim Kuruluna teşekkürlerimi sunuyorum. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Nallıhan Turizm Gönüllüleri Derneğine ve Nallıhan Atatürkçü Düşünce Derneği Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ahmet Algan’a teşekkür ediyorum “ dedi.

 

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.