EBRU YAŞAR KONSERİ YAĞMUR SOĞUK DEMEDEN COŞKUYLA DİNLENDİ

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından desteklenen, Nallıhan Belediyesi tarafından düzenlenen Ebru Yaşar konseri, yağmura ve soğuğa rağmen büyük coşkuyla dinlendi.

Nallıhan Cumhuriyet Meydanında düzenlenen konser büyük bir kalabalığın alkışlarıyla, coşkularıyla beğeni toplandı.

Konser öncesi; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, konsere gelen Nallıhan’lı hemşerilerini kutladıkların, bu büyük kalabalığın burada olmasından son derece mutlu olduğunu söyledi.

Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör; Yaza bereket ve merhaba dediklerini, Ebru Yaşar konserimize coşkulu bir şekilde katılım sağlayan tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz, gönüllerdeki sıcaklık ortamı da ısıttı ve çok güzel bir konser oldu, hep söylediğimiz gibi hemşerilerimiz yaşadıkları yerde mutlu olacaklar dedi.

İki saat süren Ebru Yaşar birbirinden muhteşem eserleri seslendirdi. Yağmurun aşırı derece yağması, havanın aşırı soğuk olmasına rağmen coşkulu seyircisiyle bütünleşen Ebru Yaşar hareketli türkülerle de seyircisini coşturdu.

Seyircinin erken saatlerde konser alanına gelen Nallıhan’lılar yağmura rağmen konser alanını terk etmediler. Belirtilen saat de yağmur nedeniyle geç başlayan konser, coşkuyla, heyecanla seyircisiyle bütünleşen Ebru Yaşar; Konsere katılan tüm seyircisine teşekkürlerini sundu, Nallıhan’a karayolu ile geldiğini ve Nallıhan’ın doğasına hayran kaldığını, yemyeşil bir ilçe olduğunu gördüğünde çok şaşırdığını, harika bir ilçeye geldiğini dile getirdi.

Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör; Ebru Yaşar’a Nallıhan’ın ipek iğne oyalı ipek şal hediye takdiminde bulundu.

 

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.