SOSYAL MARKETE VATANDAŞ DESTEĞİ

Nallıhan Kaymakamlığı, Nallıhan Belediyesi, Çayırhan Mahalle Muhtarlığı ve Çayırhan Mahallesindeki gönüllülerle beraber afetzede vatandaşlar için açılan Sosyal Markete hayır severlerin yardımları devam ediyor.

Sosyal Medyada ; Nallıhan Kaymakamlığının, Nallıhan Belediye Başkanlığının, Nallıhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfının, Muhtarlarının ve Gönüllülerinin yaptıkları çalışmalarını gören Almanya’ da ki bir yardım sever derneği sosyal markete gıda, temizlik malzemeleri ve giysiden oluşan yardım paketlerini gönüllülere teslim edilerek afetzedelere ulaştı.

Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi yaptığı açıklamada; Almanya’ da ki bir yardım sever derneği tarafından depremzedelere yardım etmek için kolları sıvadıklarını, sosyal medyada kurduğumuz sosyal markete gıda, temizlik malzemeleri ve giysiden oluşan yardım paketlerini bu sosyal medyada gönüllü olarak görev yapan ekip arkadaşlarımıza ulaştırdılar. Gönüllü ekip arkadaşlarımızın titizlikle yaptıkları çalışma sonucunda bu yardım paketler afetzedelere ulaştırıldı. Kendilerine desteklerinden dolayı hayırsever dernek temsilcilerine çok teşekkür ederim, Allah yaptıkları yardımları hak katında kabul buyursun  dedi.7

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.