NALLIHAN AİLE DESTEK MERKEZİNDEN ÜRETİCİLERE EĞİTİM SEMİNERİ

        Nallıhan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından düzenlenen eğitim semineri Nallıhan Ayhan Sümer Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Eğitim Seminer Toplantısına; Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, Nallıhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Elagöz, eğitimciler ve vatandaşlar katıldı.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş yaptığı açıklamada; “ Nallıhan Aile Destek Merkezlerimizdeki üreticilerimizin yaptığı ürünleri pazarlaması ve sosyal medyayı nasıl etkili kullanacağına dair düzenlenen eğitime İlçe Kaymakamımız Sayın Yusuf Durani Dinç ile katılım sağladık. Aile Destek Merkezlerimizde kadın vatandaşlarımız birbirinden özel ürünler ortaya çıkararak muhteşem hizmetler veriyor. Birçok konuda verilen eğitimlerle kadınlara fırsat eşitliği sağlayan merkezlerimiz, sosyal devletimiz açısından birer gurur vesikası haline gelmiş durumda. Bu vesileyle İlçe Kaymakamımız Sayın Yusuf Durani Dinç ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürümüz Sayın İbrahim Elagöz’e teşekkürlerimi sunuyorum “ dedi.

 

 

 

 

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.