NALLIHAN KAYMAKAMI YUSUF DURANİ DİNÇ OKULLARI ZİYARET ETTİ

 

Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Çayırhan Mahallesinde eğitim öğretim gören Hüsamettin Değirmenci Ortaokulunu, Çayırhan Anaokulunu, Çayırhan Anadolu Lisesini, Çayırhan Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret etti.

Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Hakan Keşküş ile birlikte ziyaret de bulunan Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Okullarda ki faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç , 26 Derslik Çayırhan Hüsamettin Değirmenci Ortaokulunda düzenlenen pasta arası etkinliğine katıldı. Tüm Okullarda ki öğrencilerle bir araya gelerek, öğrencilerle tek tek ilgilenen, sohbetler eden Nallıhan Kaymakamı Dinç, öğrencilerin mutluluğunu paylaştı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Okulları da ziyaret ederek, okullarda ki eksiklikleri ve yapılan işler hakkında bilgi alan Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, öğretmenlerle sohbetler ederek çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Hakan Keşküş; Nallıhan Kaymakamımız Sayın Yusuf Durani Dinç ile birlikte Çayırhan Mahallemizdeki okulları ziyaret de bulunduk, okul müdürleriyle, idarecileriyle, öğretmenleriyle toplantı yaparak, okullardaki faaliyetler hakkında bilgi verdik. Toplantı sonrası tüm öğrencilerimizle bir araya geldik, onların mutluluğunu paylaştık dedi.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.