18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 107. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 107. Yıl dönümü anma programı Nallıhan’ da  düzenlendi. Nallıhan  Cumhuriyet Meydanında Atatürk  Anıtına Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş’ın çelenk koyma töreniyle  başlayan anma töreni, değişik programlarla devam etti.

Nallıhan Şehit Hulki Beydili Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen etkinlik, Nallıhan Şehit Vural Arıcı Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 107. Yıl dönümü anma etkinliğinde; Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, Nallıhan İlçe Jandarma Komutanı Hami Akbaba, Nallıhan İlçe Emniyet Müdürü Erol Ünlü, Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özsoy, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Örgütleri Platform Temsilcileri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Anma Programı ; Kur’an-ı Kerim okunması ve dua edilmesinin ardından, Nallıhan Şehit Hulki Beydili Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinin hazırlamış oldukları  şiir dinletileri, günün anlam ve önemine binaen düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Nallıhan Şehit Hulki Beydili Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin hazırlamış olduğu 18 Mart Şehitleri ile Nallıhan’lı Şehitlerine  ait fotoğraf sergisi Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç ve Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş tarafından gezilmesine binaen program sona erdi. 21

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.