NALLIHAN BELEDİYE BAŞKANI ERTUNÇ GÜNGÖR ENGELLİLER HAFTASI KUTLAMALARINA KATILDI

 

10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle Nallıhan Özel Mavi Boncuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezince düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör; Nallıhan Mavi Boncuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin hazırlamış olduğu etkinliklere katıldı.

Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör; 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Nallıhan Mavi Boncuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezince hazırlanan programa katıldık. Kendileri güzel, gönülleri güzel kardeşlerimizle buluştuk. Programda emeği geçen idarecilerimize ve eğitimcilerimize teşekkür ederim. Engelli hemşerilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak, geleceğe umutla bakabilmelerini sağlamak ve sosyal hayatlarını etkin kılmak için onlar için engelsiz bir yaşam kurmak mecburiyetindeyiz dedi.

Nallıhan Mavi Boncuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde eğitim gören öğrenciler, Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör ile birlikte uzun uzun sohbetler ettiler. Öğrenciler Belediye Başkanı Güngör’ü karşılarında görünce gözlerindeki mutlulukları görülmeye değerdi. Tek tek tüm öğrencilerle ilgilenen Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör tüm öğrencilere hediye takdiminde bulundu. Günün anlamına binaen hatıra fotoğrafları çektirdi.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.