MHP’Lİ YILDIRIM VE HABERAL NALLIHAN’DA MİSAFİR EDİLEN DEPREMZEDE AİLELERİ ZİYARET ETTİ

 

 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ile TBMM İdare Amiri ve MHP Ankara Milletvekili Erkan HaberalKahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen illerden gelerek Nallıhan ilçesinde misafir edilen ailelere ziyarette bulundu.

Nallıhan ve Çayırhan Mahallesi’nde gerçekleşen ziyaretlerde Yıldırım ve Haberal ile Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş ve MHP İlçe Başkanı İlker Oymaağaç, afetzede ailelere başsağlığı ve “geçmiş olsun” dileklerini iletti.

Nallıhan Belediye Başkanı Öntaş, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada; “ MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar Yıldırım ve TBMM İdare Amiri, Ankara Milletvekili Sayın Erkan Haberal ile birlikte bütün ülkemizi yasa boğan deprem felaketinde vefat eden 4 ferdimizin ailesine taziye ziyaretinde bulunarak acılarını paylaştık. Ardından Çayırhan Mahallemizde misafir ettiğimiz depremzedelerimizi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bir kez daha hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Dayanışma ve beraberlik ruhumuzla her koşulda milletimizin yanında olarak bu zorlu günleri atlatacağız” dedi.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.