AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ANKARA MİLLETVEKİLİ ÖMER İLERİ NALLIHAN’DA

Nallıhan AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantı sonrası, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Dr. Ömer İleri Nallıhan’ın turistlik bölgelerinde, Tapduk Emre Türbesinde ve Çayırhan’da faaliyet gösteren ADEM’ de incelemelerde bulundu.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, AK Parti İlçe Başkanı Av. Fatih Ünal ile birlikte Çayırhan Mahallesindeki ADEM kursiyerleri ve eğiticileri ziyaret eden Ankara Milletvekili Dr. Ömer İleri yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı, Daha sonra Tapduk Emre Türbesini ziyaret eden Ankara Milletvekili Dr. Ömer İleri, Nallıhan’a hayran kaldığını, yapılan çalışmalardan çok mutlu olduğunu, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş’a ve AK Parti İlçe Başkanı Av. Fatih Ünal’a, İlçe Teşkilatına teşekkürlerini sundu.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş ; “ Genel Başkan Yardımcımız ve Ankara Milletvekilimiz Sayın Dr. Ömer İLERİ ve İlçe Başkanımız Sayın Av. Fatih Ünal ile birlikte Çayırhan Mahallemizdeki ADEM kursiyerlerimizi ve eğiticilerimizi ziyaret ederek hasbihal ettik. Genel Başkan Yardımcımız ve Ankara Milletvekilimiz Sayın. Dr. Ömer İLERİ ve İlçe Başkanımız Sayın Av. Fatih Ünal ile birlikte Tapduk Emre Türbesi’ni ziyaret ederek, birlik ve beraberliğimizin bekası için dua ettik. Allah tüm İslam âleminin ibadetlerini ve dualarını kabul etsin inşallah. “ dedi.

 

 

 

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.