SOSYAL GÜVENLİK KURUMU ANKARA İL MÜDÜR YARDIMCISI NALLIHAN BELEDİYE BAŞKANI İLE BİR ARAYA GELDİ

Sosyal Güvenlik Kurumu Ankara İl Müdür Yardımcısı Ferhan Turan Epsileli ve İl Müdür Danışmanı Adem Meriç, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş’la bir araya geldiler.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş; “ SGK Ankara İl Müdür Yardımcımız Sayın Ferhan Turan Epsileli ve İl Müdür Danışmanımız Sayın Adem Meriç, belediyemizi ziyaret de bulundular. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürler ediyorum, Nallıhan’ımız ile ilgili istişarelerde bulunduk” dedi.

Sosyal Güvenlik Kurumu Ankara İl Müdür Yardımcısı Ferhan Turan Epsileli ; “ Nallıhan Belediye Başkanımız Sayın İsmail Öntaş’a misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum, İl Müdür Danışmanımız Sayın Adem Meriç ile birlikte bir araya gelerek Nallıhan hakkında bilgi alışverişinde bulunduk, Nallıhan’ın doğal güzelliği ve turistlik yerlerinin güzelliği bizleri büyüledi, inşallah bir daha ki ziyaretimizde Nallıhan’ı bizzat gelerek görülecek yerleri görmek istiyoruz” dedi.

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdür Danışmanı Adem Meriç ; “ Nallıhan Belediyemiz Başkanımız Sayın İsmail Öntaş’a bizleri kabul ettiğinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum, güzel bir toplantı gerçekleştirdik, istişarelerde bulunduk “ dedi.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.