ÖĞRENCİLERDE KARNE SEVİNCİ

Nallıhan’da tüm okullar yarı yıl tatili 21 Ocak 2022 tarihinde başladı. Tüm okullarda öğrenciler karne sevinci yaşadı.

Nallıhan Nasuhpaşa ve Tuğrulbey ilkokullarında gerçekleştirilen karne dağıtım törenine, Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi, Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özsoy katılarak öğrencilerin karne sevincine ortak oldular.

Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, öğrencilere karne dağıtımı yaparak onlarla hatıra fotoğrafı çekilerek anılarına anı kattı. Öğrencilerle sohbet eden Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, öğrencilere iyi tatiller dileğinde bulundu.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş yaptığı açıklamada; güne cıvıl cıvıl ve çok keyifli başladık, Nallıhan Nasuhpaşa ve Tuğrulbey İlkokulu’nda birbirinden şirin yavrularımıza karnelerine ve hediyelerini verdik, yoğun bir dönem geride bırakan miniklerimiz güzel bir tatili hak etti, hepsinin gözlerinden öpüyorum, iyi tatiller diliyorum dedi.

Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç ve Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş ile birlikte karne sevincini yaşayan minikler hatıra fotoğrafı çektirerek karne sevincini yaşadılar.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.