NALLIHAN’IN YENİ İLÇE JANDARMA KOMUTANI ALİ SU GÖREVİNE BAŞLADI

Sinop İli Gerze İlçesi Jandarma Komutanı iken Nallıhan Jandarma Komutanlığı görevine atanan Jandarma Üsteğmen Ali Su, ilçemizdeki görevine başladı

Daha önce Nallıhan İlçe Jandarma Komutanı görevini yürüten Jandarma Üsteğmen Hami Akbaba’nın tayininin çıkmasının ardından Nallıhan ilçesine atanan 1986 Mersin doğumlu yeni yeni Jandarma Komutanımız Ali Su önceden Ordu, Diyarbakır, İzmir, Bingöl, illerinde görev yaptı.

Sinop İli Gerze İlçesi Jandarma Bölük Komutanı olarak görevli iken, 07.08.2023 tarihinde Nallıhan İlçe Jandarma Komutanlığı’nda yeni görevine başlayan Su , evli ve iki çocuk babasıdır.

Nallıhan’ın’ı hep kendi memleketi gibi göreceğini ve Nallıhan insanlarının gayet sıcakkanlı ve samimi olduğunu ifade eden İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Ali Su, Nallıhan’daki görevini layıkıyla yerine getireceğini vurgulayarak yeni görev yeri olan Nallıhan’ı fazla uzun soluklu bir gezme imkanı olmasa da ilçeyi tanıma imkanı bulduğunu söyledi.

İlçemizde yeni göreve başlayan İlçe Jandarma Komutanımız Sayın Ali Su’ ya Nallıhan halkı adına hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor , ilçemize yapacağı hizmetler için şimdiden teşekkür ediyor ve görevinde başarılar diliyoruz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.