NALLIHAN ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Nallıhan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığının Olağan Genel Kurulu 11 Şubat 2022 tarihinde Ayhan Sümer Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Olağan Genel Kurul toplantısına; Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi, Belediye Meclis Üyeleri, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Hüseyin Ar, Beypazarı Sobacılar ve Demirciler Oda Başkanı Fazıl Yiğit, Nallıhan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erdoğan Mutlu, Aday Fazlı Zorlu, Nallıhan Halk Bankası Şube Müdürü Yüksel Fatih Ceylan, S.S. Nallıhan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı irfan Yılmaz, Nallıhan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdal Okyay, Üyeler katıldı.

Nallıhan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı seçimine divan başkanlığının seçimi ile başladı, daha sonra Faruk Bozkurt tarafından Oda Başkanlığının raporlarını okunmasının ardından seçime geçildi.

11 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilen seçimde çoğunluk sağlandığı, seçim sonrası yapılan sayımda Nallıhan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erdoğan Mutlu’nun 84 Oy, Aday Fazlı Zorlu’un 61 oy aldığı bildirildi.

Nallıhan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına yeniden Erdoğan Mutlu seçildi.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.