NALLIHAN BELEDİYESİ SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE İÇİMİZİ ISITIYOR

Nallıhan Belediyesi her yıl kış aylarında özellikle pazarın kurulluğu Pazartesi günleri sabahın erken saatlerinde salep dağıtımını gerçekleştiriyor.

Nallıhan Belediye Binasının önünde gerçekleştirilen salep dağıtımı pazar esnafı ve vatandaşların çok hoşuna gidiyor. Bir bardak sıcacık salep içen Nallıhan’lılar  bu hizmetten çok mutlu görünüyorlar.

Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi yaptığı açıklamada; “ Soğuk Kış günlerinde pazarcı esnafımızın ve halkımızın kış şartlarında daha iyi pazar alışverişlerini yapabilmeleri için her gün her pazartesi sabah saat: 10.00’da başlayarak gün içerisinde devam edecek, salep dağıtımlarımız kış boyunca devam edecektir” dedi.

Nallıhan da kurulan pazar esnafı ve pazar alışverişine gelen vatandaşların sabah dağıtılan salep de içlerinin ısındıklarını, belediye tarafından hizmetin güzel olduğunu, en azından bir bardak salep’in çok büyük anlam ifade ettiğini, bundan dolayı Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş’a ve Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi’ye ve tüm personele teşekkür ettiler.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.