ANKARA MİLLETVEKİLLERİ DEPREMZEDE AİLELERİ ZİYARET ETTİLER

Türkiye’de yaşanan büyük deprem de depremzedelerinin yaraları sarılmaya devam ediyor, Nallıhan Kaymakamlığı ve Nallıhan Belediyesi tarafından, depremzede ailelere tahsis edilen evlere yerleştirmelerinin ardından, depremzede ailelere sık sık ziyaret edilerek destekler sağlanıyor.

Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Nevzat Ceylan, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş,  ve AK Parti İlçe Başkanı Ertunç Güngör depremzede aileleriyle bir araya geldiler.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş yaptığı açıklamada; Ankara Milletvekillerimiz Sayın Zeynep Yıldız, Sayın Nevzat Ceylan ve İlçe Başkanımız Sayın Ertunç Güngör ile birlikte ilçemizde misafir ettiğimiz depremzede ailelerimizle bir araya geldik. Çocuklarımızın yeni arkadaşlarıyla kaynaştığını görmek bizleri mutlu ediyor. Birlik, beraberlik ve kardeşlikle bu zorlu günlerin üstesinden geleceğiz, depremzede vatandaşlarımız için gece gündüz gönüllü olarak çalışan hemşerilerimizin çalışmalarını inceledik ve kolaylıklar diledik, kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

 

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.