AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ERTUNÇ GÜNGÖR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

 

AK Parti Nallıhan İlçe Başkanı Ertunç Güngör Milletvekili Aday Adaylığını 13 Mart 2023 tarihinde Nallıhan Ayhan Sümer Kültür Merkezinde Basın Açıklamasıyla bildirdi.

Nallıhan Ayhan Sümer Kültür Merkezinde gerçekleştirilen basın açıklamasına, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, Nallıhan AK Parti Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş yaptığı açıklamada; “ Daha yaşanabilir bir Nallıhan için 2014 yılından bu yana birlikte sayısız projeye imza attığımız ilçemizin refahı ve huzuru için gece gündüz omuz omuza çalıştığımız, İlçe Başkanımız Sayın Ertunç Güngör’ün düzenlediği ve Milletvekili Aday Adaylığını açıkladığı basın toplantısına katıldı. Nallıhan’ımız ve bölgemiz için durmaksızın çalışacağına inandığım kıymetli İlçe Başkanıma çıktığı bu kutlu yolda muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Nallıhan AK Parti İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Ertunç Güngör Milletvekili Aday Adaylığını basın yolu ile açıklamada bulundu.

AK Parti İlçe Başkanı Ertunç Güngör’ün Basın Açıklaması;

“Çok kıymetli dava ve yol arkadaşlarım,

Sizleri en kalbi duygularımla, sevgiyle ve muhabbetle selamlıyorum. Bugün buraya teşriflerinizden ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Toplantımızın ülkemiz, milletimiz ve demokrasimiz için hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.

Öncelikle ülkemizde meydana gelen asrın felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, geride kalanlara ve tüm halkımıza sabırlar diliyorum. Rabbim ülkemizi tüm afetlerden muhafaza eylesin.

Sözlerime başlamadan önce şunu belirtmeliyim ki, kurulduğu günkü heyecanıyla ve artık 22 yılı bulan tecrübesiyle AK PARTİ’nin bir mensubu olmaktan gurur ve şeref duyuyorum.

AK PARTİ olarak,  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, yaptıklarımızla Türkiye’yi her alanda kendi ayakları üzerinde duran, asla baş eğmeyen, millileşme yolunda gerçek anlamda bağımsız bir ülke haline getirmeyi kendimize her daim görev bildik. Cumhur ittifakının lokomotifliğini yaptığı, AK PARTİ’nin gövdesini oluşturduğu büyük ve güçlü Türkiye Yüzyılı’na kararlılıkla ilerliyoruz.

Asıl büyük zaferler ise şu anda önümüzde duruyor. Bu zafer levhasına adını yazdırmak isteyenlerin yapmaları gereken ise çalışmaktır, daha çok çalışmaktır, daha hasbi çalışmaktır. Önümüzdeki dönemde de eksiklerimizi gidererek daha büyük bir aşkla, daha büyük bir heyecanla çalışarak yolumuza devam edeceğiz. Medeniyetimizin ve mazlumların son ümidi olan ülkemizi müstevlilerin ve onlara figüranlık yapanların ellerine bırakmayacağız.

9 yıldır görevini üstlendiğim AK PARTİ Nallıhan İlçe başkanlığım süresince, tüm teşkilatımızda görev alan dava arkadaşlarımızla, Sayın Belediye Başkanımızla ve kıymetli hemşerilerimizle, girmiş olduğumuz

her seçimden daha da güçlenerek zaferle çıktık. Bu başarılarımızla, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, bu kutlu ve zorlu yolda elimizden geldiğince, layık olmaya çalıştık.

Başkanlığım süresince, Nallıhan’a hizmet etme yolunda bizlerden desteklerini esirgemeyen başta  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, kıymetli Bakanım Sayın Süleyman Soylu’ya, Sayın Murat Kurum’a, Sayın Fatih Dönmez’ e, Sayın Adil Karaismailoğlu’na ve tüm Bakanlarımıza, İl Başkanım Sayın Hakan Han Özcan’a, Ankara Milletvekilimiz Sayın Nevzat Ceylan’a ve tün Ankara Milletvekillerimize, her daim yan yana yürüdüğüm Belediye Başkanımız Sayın İsmail Öntaş’a, Nallıhan İlçe Teşkilatında görev almış eski ve yeni tüm dava arkadaşlarıma, Kadın Kolları Başkanlarıma ve yönetimine, Sandık Başkanlarıma ve yönetimlerine, Belediye Başkan yardımcılarına ve Belediye Meclis üyelerine, Muhtarlarıma, Cumhur İttifakı’nda birlikte yürüdüğümüz MHP İlçe Başkanımız İlker Oymaağaç ve yönetimine teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Ahirete intikal etmiş tüm dava arkadaşlarıma da Cenabı Allah’tan rahmet diliyorum.

Ayrıca bana küçük yaşlarda vatanına ve milletine hizmet etme aşkını aşılayan, dürüstlüğün her şeyden önemli olduğunu öğreten rahmetli Babama, her zaman bana destek olan sevgili eşime ve aileme teşekkür ederim.

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek olan genel seçimlerde Ankara üçüncü bölge milletvekili aday adayı olmak üzere, izniniz ile İlçe Başkanlığı görevimi bıraktığımı kamuoyu huzurunda sizler ile paylaşmak istiyorum. Bu süreçte ve bundan sonraki süreçte her daim teşkilatımızın, ilçemizin, Ankara’mızın ve AK PARTİ’mizin emrinde olduğumu söylemek istiyorum. Bu bir veda değil, yeni bir göreve talip olmak, yine her zaman teşkilat mensubu olarak partimize, bölgemize, ilçemize hizmet etmeye çalışmaya devam edeceğim. Bu onurlu göreve talip olmayı nasip ettiği için yüce Rabbime şükrediyorum

Genel Başkanımız ve partimizin yetkili kurulları aday adaylarının arasında yapacakları değerlendirme sonucunda şahsımı bu göreve layık buldukları taktirde, onların bu güvenine layık olacağıma inancım tamdır. Hepinizi bu duygular içerisinde bir kez daha selamlıyor, toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah’a emanet olun, kalın sağlıcakla…”

 

Ankara 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı

                                                                         Ertunç GÜNGÖR

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.