19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle düzenlene etkinlik Nallıhan’da gerçekleştirildi.

Nallıhan Cumhuriyet Meydanında Atatürk Büstüne çelenk koyma töreni ile etkinlik başladı.

Nallıhan Belediye Başkan Vekili Mehmet Öztürk ve Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi, Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Akdemir, Nallıhan Muhtarlar Derneği Başkanı Musa Özmen ve tüm muhtarlar törene katıldı.

Nallıhan Muhtarlar Dernek Başkanı Musa Özmen; 19 Ekim Muhtarlar Gününü nedeniyle tüm muhtarların gününü kutlarken, bu etkinliğe destek veren Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç’e ve Nallıhan Belediye Başkan Vekili Mehmet Öztürk’e, Nallıhan Belediye Başkan Yardımcıları Serhat Selvi’ye, Cengizhan Akdemir’e teşekkürlerini sundu.

Program; Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç ve Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi, Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen yemekte muhtarlarla bir araya geldiler.

Nallıhan Öğretmenevinde muhtarlara verilen yemekte; Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Nallıhan Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü, Nallıhan Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürü ve  Muhtarlar katıldı.

 

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.