ANKARA MİLLETVEKİLİ DOKTOR ÖMER İLERİ NALLIHAN’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Dr. Ömer İleri Nallıhan İlçesinde incelemelerde bulundu.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş ve AK Parti İlçe Başkanı Av. Fatih Ünal’ın ağırladığı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ömer İleri’yi Sarıyar’da restorasyonu gerçekleştirilen Adnan Menderes seyir terasında incelemelerde bulundu.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş; “ Genel Başkan Yardımcımız ve Ankara Milletvekilimiz Sayın Dr. Ömer İleri, İlçe Başkanımız Sayın Av. Fatih Ünal ve ilçe teşkilatımız ile birlikte eşsiz manzarası ile vatandaşlarımız büyüleyen Adnan Menderes Seyir Terasında incelemelerde bulunduk” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Dr. Ömer İleri; “ Sarıyar Mahallesinde bulunan Adnan Menderes Seyir Terasında, Nallıhan Belediye Başkanımız Sayın İsmail Öntaş ve AK Parti İlçe Başkanı Sayın Av. Fatih Ünal ile birlikte gezdik, incelemelerde bulunduk, harika bir manzarası bulunan seyir terasına harika olmuş, Nallıhan Belediye Başkanımız Sayın İsmail Öntaş’a misafirperverliğinden dolayı kendilerine ve AK Parti İlçe Teşkilatına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.