ANKARA AİLE VE SOSYAL HİZMETLER ŞUBE MÜDÜRÜ NALLIHAN’DA İSTİŞARELERDE BULUNDU

Ankara Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan Şenay Dizbay ve beraberindeki heyet Nallıhan’ı ziyaret etti.

Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç’i makamında ziyaret eden heyet, Nallıhan ile ilgili istişarelerde bulundular.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş ve Nallıhan AK Parti İlçe Başkanı Av. Fatih Ünal ile birlikte Nallıhan Kaymakamını  ziyaret eden Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Şube Müdürü Şenay Dizbay,  Nallıhan’da Sosyal Hizmetler Merkezi açılması için incelemelerde bulup, Nallıhan Kaymakamından ve Nallıhan Belediye Başkanından konu hakkında bilgi aldı.

Nallıhan Kaymakamı Yusuf Durani Dinç ; Ankara Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Şube Müdürü Şenay Dizbay ve heyetinin ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. İlçemizde sosyal hizmetler merkezinin açılıp açılmayacağı konusunda, Nallıhan Belediye Başkanımız Sayın İsmail Öntaş ve Nallıhan AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Av. Fatih Ünal ile birlikte istişarelerde bulunduk bu konu hakkında incelemelerde bulunan Ankara Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Şube Müdürü Şenay Dizbay ve heyetine teşekkür ediyorum dedi.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.