YARI YIL TATİLİ BAŞLADI

Dünya genelinde 2020 yılında başlayan Covid 19 salgını sebebiyle eğitim ve öğretime ara verildi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan EBA ve EBA TV ile ders ortamları evlere taşınarak  Bakanlığın eğitim-bilişim ağını kullanan öğretmenler ve öğrenciler dijital entegrasyonunda başarıya imza attılar.

Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve tüm eğitici kadrosuyla birlikte öğrencilerin okullardan uzaklaşmamaları, pandemi sürecini rahat bir şekilde atlatmaları için büyük çaba harcadı. Eğitim ve Öğretim dönemi boyunca tüm dünyayı etkisi haline alan salgın şartları içerisinde öğrenciler, yöneticiler ve veliler bu konularda büyük bir özveri harcayarak eğitim-öğretime büyük destek sağladılar.

Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Benlice yaptığı açıklamada;  22.01.2021 tarihinde Nallıhan Ahmet Remzi Öntaş Anaokulu öğrencilerimize karnelerini dağıttık. Yeni dönemde okullarımızın öğrencilerine kavuşması temennisiyle 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının birinci dönemini başarıyla tamamlayan öğrencilerimizi yürekten kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu tatiller, hayat boyu başarılar diliyorum dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir