NALLIHAN TANITIMLARI DEVAM EDİYOR

Karma Film Produksiyon Şirketi tarafından 11 Aralık 2020 tarihinde Nallıhan’ın turistlik ve tarihi dokularında Fransız sanatçının çekeceği klip için ön çalışmalara başlandı.

Nallıhan Turizm Gönüllüleri Derneği Üyesi ve Nallıhan Gönüllüsü Hüseyin Tırıl tarafından klip çekilecek yerlerin keşif çalışmalarını birlikte yürüten Karma Film Produksiyon Şirketi Nallıhan’ın eşsiz güzel yerleri fotoğraflayarak yapım şirketine gönderdi.

2019 yılında Koçak  Reklam çekimlerinin ardından devam eden Nallıhan tanıtımları hızla büyümeye devam ediyor, şirketlerin, yapımcıların gözbebeği haline gelen Nallıhan artık uluslararası boyutlara da taşınmaya başlandı. 2018 yılında ünlü bir araba markasının İngiltere,  İspanya ortak yapımı çekilen araba reklamının İngiltere ve İspanya da Nallıhan’ın görsel güzellikleri tanıtıldı, artık yurt dışı çekimleriyle de Nallıhan tanıtımları yapılarak Nallıhan hem Türkiye genelinde hem de Dünya da yankılar uyandıracak.

Karma Film Produksiyon Şirketi tarafından hazırlanan klip çalışmaları hızla devam ediyor, yapılan keşiflerde Nallıhan Kuş Cenneti, Nallıhan Sarıyar Mahallesi (Kayıkbaşı ve Sarıyar Hasan Polatkan Barajı, Sarıyar Yol Ayrımı) Nallıhan Merkezde (Nallıhan Belediye Başkanlığı Binası, Ahmet Yahya Aydın Konağı, Kocahan ) gibi mekanlarının fotoğrafları çekilerek yapım şirketine gönderildi, beğeni toplayan yerlerde 11 Aralık 2020 tarihinde bir günlük klip çekimi gerçekleştirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir