ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDAN NALLIHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ÇÖP TOPLAMA ARACI HİBE EDİLDİ

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş’ın girişimleri soncu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Nallıhan Belediye Başkanlığına çöp toplama aracı hibe edildi.

Nallıhan Belediye Başkanlığı tarafından teslim alınan çöp toplama aracı ile Nallıhan Belediye Başkanlığı tarafından alınan Ford Tourneo Courier, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Personelinin katılımlarıyla törenle dualarla araç filosuna alındı.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş yaptığı açıklamada; Hemşerilerimize daha hızlı, daha kaliteli hizmet verebilmek adına belediyemizin makine ve araç parkını genişletmeye devam ettiklerini belirterek sözlerine şöyle devam etti.

“ Belediyemize hibe edilen çöp toplama aracımızı teslim aldık Her şey daha temiz ve daha yeşil bir Nallıhan için, Mercedes Actros 1832 marka çöp toplama aracımızı girişimlerimiz sonucu Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın hibe desteği ile ilçemize kazandırdık. Aracımızın ilçemize kazandırılmasında desteklerini esirgemeyen başta Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum olmak üzere, AK Parti Ankara Milletvekilimiz Sayın Nevzat Ceylan’a, Bölge Milletvekillerimize, AK Parti Ankara İl Başkanımız Sayın Hakan Han Özcan’a, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Finansman Dairesi Başkanı Sayın Nihat Yaman’a, Özel Kalem Müdürü Sayın Burak Demiralp’e ve emeği geçen herkese Nallıhan halkımız adına çok teşekkür ediyor, yeni araçlarımızın ilçemize ve hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir