BAŞKAN YARDIMCISINDAN ÇOCUKLARA SÜRPRİZ

Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan çocukları unutmadı.

Selvi, bayram coşkusunu bu yıl evlerinde yaşamak durumunda kalan ve Nallıhan Belediyesi sosyal medya hesaplarına resim, şiir ve video gönderen 60 çocuğa hediye dağıtarak onları sevindirdi.

Dünyada çocuklara armağan edilmiş tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını evlerinde geçiren çocuklar için içlerinde pazıl ve çeşitli oyuncaklar bulunan hediye paketleri hazırladıklarını belirten Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi çocukların hediyelerini bizzat verdi.
Selvi, “Ülkemizin yarınları olan çocuklarımızı sağlıklı, eğitimli ve mutlu bireyler olarak görmek en büyük arzumuzdur. Onların yüzündeki neşeyi görmek, bizleri onlardan daha çok mutlu ediyor” ifadelerini kullanarak Nallıhan Belediyesi olarak yaşanılan süreçte dayanışmayı en üst düzeye taşıyarak yaptıkları çalışmalarla çocukları da unutmadıklarını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir