ANKESOB’DAN NALLIHAN ESNAFINA HİJYEN DESTEĞİ

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner yeni tip Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Nallıhan’a gelerek kolonya, el antiseptiği ve maskeden oluşan hijyen paketi dağıttı.

Nallıhan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığını ziyaret ederek burada yaptığı açıklamada; Koronavirüsten tamamen kurtulabilmek için maske kullanımına, hijyene verilen öneme ve sosyal mesafeye uyulmasına bağlı olduğuna değinerek Koronavirüsle mücadele tedbirlerimizi sıkı sıkıya uygulamalıyız dedi.

Hijyen malzemelerinden oluşan yardım paketlerini Nallıhan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına teslim eden ve çalışmalar hakkında Oda Başkanı Erdoğan Mutlu ile bilgi alışverişinde bulunan Yiğiner daha sonra Nallıhan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdal Okyay ile bir araya geldi. Hijyen malzemelerinden oluşan yardım paketlerini teslim ederek Nallıhan Esnaf Odası Başkanı Serdal Okyay’ dan esnafın sorunları ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Nallıhan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret eden Yiğiner Başkan İrfan Yılmaz ile kooperatif faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaretlerini tamamlayarak ayrılan Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner ; Nallıhan’ın esnaflarının sorunları hakkında Oda Başkanlarında bilgi aldığı, ilgilerinden dolayı tüm Nallıhan’lılara teşekkür dileklerini sundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir